תמונות נבחרות
ליגת מועדון חוצות 2000
ליגות ותחרויות »  ליגת מועדון חוצות 2000 יום ג
  • תוצאות ליגת מועדון יום ג'
  • לוח משחקים
  • קבוצות
  ליגה יום ג' - קבוצתי     26/05  
     
מקום מס' קבוצה נקודה
למחזור
פינים
למחזור
סה"כ פינים
כללי
סה"כ נקודות
1 5 - אסף מורד 12 2465 27889 130.5
2 2 - עידן כהן 8.5 2276 27845 125.0
3 6 - עבד מחמיד 7 2326 27869 120.0
4 14 - שמעון בוגין 17 2508 27981 116.0
5 1 - דורון פרץ 4.5 2379 28209 109.0
6 9 - מוטי לוי 11.5 2432 27779 108.0
7 4 - יניב גרסריו 12 2460 27997 104.0
8 13 - שחר קריספל 9 2298 27710 101.0
9 3 - שחר אפרתי 9.5 2339 27464 99.5
10 10 - אמיר נג'אר 7.5 2392 27755 97.5
11 7 - רון ברלוב 9 2409 27676 92.0
12 8 - אילן דדוש 7 2295 27371 86.5
13 11 - סעיד אבו רוקון 15.5 2520 25006 81.0
14 12 - מאיר כהן 6 2193 26618 77.0
  ליגה יום ג'                26/5    
  שם שחקן קבוצה יום דרג 1 2 3 סה"כ למחזור סה"כ
כללי
מש' ממוצע
1 עידן כהן 2 ג 1 212 169 223 604 6645 30 221.50
2 אסף מורד 5 ג 1 196 210 243 649 5927 27 219.52
3 רון ברלוב 7 ג 1 248 220 216 684 3689 17 217.00
4 דורון פרץ 1 ג 1 214 235 234 683 7095 33 215.00
5 שחר אפרתי 3 ג 1 258 222 211 691 6450 30 215.00
6 יניב גרסריו 4 ג 1 237 254 212 703 6359 30 211.97
7 עבד מחמיד 6 ג 1 227 257 212 696 5701 27 211.15
8 מוטי לוי 9 ג 1 259 248 199 706 7345 36 204.03
9 אילן דדוש 8 ג 1       0 4164 21 198.29
10 סעיד אבו רוקון 11 ג 1 197 197 197 591 5926 30 197.53
11 אמיר נג'אר 10 ג 1 171 210 238 619 6494 33 196.79
12 שמעון בוגין 14 ג 1 190 251 178 619 5246 27 194.30
13 שחר קריספל 13 ג 1 169 181 184 534 6327 33 191.73
14 מאיר כהן 12 ג 1 170 224 169 563 5646 30 188.20
1 אמי קלו 12 ג 2 212 256 208 676 7417 36 206.03
2 דוד שטרית 3 ג 2 214 186 185 585 5990 30 199.67
3 סטיב קורן 10 ג 2 234 216 207 657 7161 36 198.92
4 זאב קלינגהופר 1 ג 2       0 4725 24 196.88
5 ברק אפרתי 13 ג 2 202 163 223 588 5251 27 194.48
6 ארז גרינר 5 ג 2 219 228 215 662 6381 33 193.36
7 חיים וולשטטר 14 ג 2       0 4640 24 193.33
8 מייק סוויסה 7 ג 2       0 2287 12 190.58
9 מאיר פינטו 11 ג 2 203 235 248 686 4518 24 188.25
10 מרסלו סלם 3 ג 2 210 215 185 610 5639 30 187.97
11 דוד צדקה 8 ג 2 171 152 202 525 5608 30 186.93
12 נמרוד בנימין 9 ג 2 160 193 184 537 4951 27 183.37
13 מנחם רדו 14 ג 2 223 203 192 618 4893 27 181.22
14 ארז מאיר 12 ג 2 187 156 158 501 5896 33 178.67
1 אלון וינרב 4 ג 3 232 225 177 634 4060 21 193.33
2 יוסי דוניצה  6 ג 3 169 201 182 552 6764 36 187.89
3 שמוליק לוי 14 ג 3 170 205 225 600 5543 30 184.77
4 אבנר קדרון 9 ג 3 220 177 210 607 6640 36 184.44
5 שמעון דביר 6 ג 3       0 4426 24 184.42
6 עידו פרחי 1 ג 3       0 5426 30 180.87
7 חיים פינטו 10 ג 3       0 3794 21 180.67
8 יואל גולדשטיין 11 ג 3 222 210 187 619 3249 18 180.50
9 מיקי בוטובסקי 8 ג 3 245 194 158 597 5952 33 180.36
10 * בוסטר (2) * 2 ג 3       0 0 0 180.00
11 אורנה קרמזין 5 ג 3 216 196 181 593 4859 27 179.96
12 עמית מאירסון 13 ג 3 200 152 185 537 5899 33 178.76
13 אילן מאי 1
    ליגה יום ג'        
               
  19-20 17-18 15-16 13-14 11-12 9-10 7-8
24/2 1-2 3-4 5-6 7-8 9-10 11-12 13-14
3/3 8-5 7-10 2-11 3-1 14-4 6-13 9-12
10/3 7-6 8-9 1-12 4-2 13-3 5-14 11-10
17/3 12-4 13-2 14-7 9-6 8-11 10-1 3-5
24/3 2-9 1-14 8-13 10-5 12-7 3-11 4-6
31/3 13-10 5-12 9-3 2-7 1-6 4-8 14-11
14/4 6-8 9-7 4-10 1-11 3-14 13-5 12-2
28/4 5-1 10-6 3-8 12-13 11-9 14-2 7-4
5/5 3-12 11-13 7-1 6-14 5-2 9-4 10-8
12/5 4-11 14-8 6-2 5-9 10-12 7-3 1-13
19/5 9-14 4-1 11-5 8-12 7-13 2-10 6-3
26/5 10-3 6-11 12-14 13-4 2-8 1-9 5-7
2/6 11-7 2-3 13-9 14-10 4-5 12-6 8-1
    קבוצות יום ג  
קבוצה 1   קבוצה 2   קבוצה 3
דורון פרץ   עידן כהן   שחר אפרתי
עידו פרחי   טל ריינן   מרסלו סלם
יוסי פרחי   קובי חיון   דוד שטרית
זאב קלינגהופר   אריה בלנק   **בוסטר**
  ##   ##  
קבוצה 4   קבוצה 5   קבוצה 6
יניב גרסריו   אסף מורד   עבד מחמיד
יעקב גרסריו   ארז גריינר   שמעון דביר
אלון וינרוב   אורנה קרמזין   יוסי דוניצה
מנחם וורטנשטיין   סער ניב   חיים מוריס
         
קבוצה 7   קבוצה 8   קבוצה 9
רון ברלוב   אילן דדוש   מוטי לוי
מייק סוייסה   דוד צדקה   נמרוד בנימין
חיים חזן   מיקי בוטובסקי   אבנר קידרון
ברוך לבובסקי   איקה לידר   שמעו כהן
  ##   ##  
קבוצה 10   קבוצה 11   קבוצה 12
אמיר נג'ר   סעיד אבו רוקון   מאיר כהן
סטיב קורן   מאיר פינטו   אמי קלו
חיים פינטו   יואל גולדשטיין   ארז מאיר
רוברט זוהר   סופי עטייה   דורה אניקשט
  ##   ##  
קבוצה 13   קבוצה 14    
שחר קריספל   שמעון בוגין    
ברק אפרתי   חיים וולשטטר    
אילן מאי   שמוליק לוי    
עמית מאירסון   מנחם רדו