אודות המועדון

מועדון חוצות 2000 היא אגודת ספורט לכדורת מן המובילות והפופולריות בישראל, בעלת תארים של אליפות וגביע המדינה, שבירת שיאים ועוד, שמועדון הבית של קבוצותיה במרכז הבאולינג חוצות המפרץ בה נערכים בין היתר משחקים תחרותיים במסגרת מקצועית.

עמותת חוצות 2000 נוסדה בשנת 2000, העמותה היא איחוד של עמותת הצ'יק פוסט שנוסדה בשנת 1992 ושל מועדון חוצות המפרץ. מוטי לוי מתפקד כיו"ר העמותה ב-3 שנים אחרונות ולצידו חברי הועד אמי, דביר, ארז, אהוד ויניב.

המועדון פועל ברציפות 20 שנה ומנוהל לפי כל החוקים והכללים של "רשם העמותות", למועדון אישור ניהול תקין מרשם העמותות, אישור תיק במס הכנסה ובמע"מ.

המועדון מנוהל לפי כל הסטנדרטים המחמירים ביותר ומבוקר ע"י רואה חשבון. המועדון מאושר ומתוקצב על ידי עירית חיפה, וכן ע"י מועצת ההימורים. תקציב העמותה מאוזן ומבוקר.

העמותה מונה כיום כ-90 חברים והיא אחת העמותות הגדולות והמובילות בישראל.

תמונה באולינג חוצות המפרץ

ליגות הבית של עמותת חוצות 2000 מתקיימות בימים א’ ו-ג’ משעה 19:30 ולעמותה מספר קבוצות המשחקות בליגות הייצוגיות: קבוצה בליגת העל, קבוצה בליגה לאומית, קבוצה בליגה ארצית ושתי קבוצות סניורים בליגה ארצית א.

האני מאמין של העמותה: העמותה שמה לה למטרה לעודד לתמוך ולקדם את ספורט הבאולינג, קדום שחקני נוער ותמיכה בספורטאים מצטיינים.

להצטרפות שחקנים חדשים לעמותה של נוער, נשים ובוגרים ניתן ליצור קשר עם יו"ר העמותה, מוטי לוי בטל. 0522791696

לאתר התאחדות הכדורת בישראל www.ibf.org.il