ממליצים

דניאלה  מפתח תקווה

"שמי דניאלה ואני מטופלת של ד״ר אנה כבר שנה, בזכותה אני מרגישה מלאת ביטחון עצמי ולגמרי שלמה עם הפנים שלי. אני עושה מילוי שפתיים וכל פעם מחדש יוצאת מרוצה. בנות אהובות אם אתן מחפשות שינוי בחיצוניות שלגמרי תעזור לכן גם לפנימיות שלכן ותרגישו שלמות עם עצמכן, זאת הדרך, מבטיחה לכן שתצאו מרוצות. וכמובן שגם גברים."

יפעת מחיפה

"את ד"ר אנה גיליתי דרך מכרה שלי. בפגישה הראשונה כבר הבנתי שמדובר ברופאה מקצועית היודעת לייעץ ולכוון למטרה ללא שרלטנות. אנה רופאה נעימה שרותית עם מגע עדין. כבר למחרת גרפתי מחמאות ובעקבותיי הגיעו נשים וכולם מרוצות ביותר."

צביה מתל אביב

"רציתי לספר על ד"ר אנה. תמיד ידעתי שאני יפה והרגשתי מצויין אבל היה משהו שהפריע ולא ידעתי לשים עליו דגש. חששתי גם שיראו או ידעו משהו, ד"ר אנה ידעה לשים את האצבע בדיוק על מה מפריע לי ולעשות כך שלא יפריע לי יותר ויותר חשוב מכך, שאף אחד לא ידע מה עשיתי אבל תמיד אמרו שאני "זוהרת"."

נטשה מחיפה

"הכרתי את אנה לפני מספר שנים. רופא צעירה עם מלא מוטיבציה ללמוד ולשאוף להיות הכי מקצועית שאפשר. אז נתתי לה קרדיט. התוצאות היו טובות מאוד נשארנו בקשר טיפולי כבר 5 שנים. ואני לא מצטערת לרגע. הרופאה הצערה שלי התפתחה  למומחית בעלת ניסיון רב, נרכש בכנסים בין לאומיים, טעם טוב וידי  זהב ששומרות על הפנים שלי לאורך שנים. להשאיר צעירה יותר ולשמוע " לא יכול להיות שאת בת…. "עושה אותי מאושרת ורגועה שבכל גיל ניתן להראות אישה מטופחת   וצעירה יותר. תודה ד"ר אנה"

ראנה מטייבה

"ממליצה בחום נהניתי מכל רגע דר׳ אנה מקצועית ונעימה יחס מעולה, תודה רבה יש לך קסם של ידיים."

מעיין מהרצליה פיתוח

"היי ד״ר אנה, רוצה להודות לך על הטיפול המקצועי שלך לי ולאמא! הסובלנות שלך והאכפתיות זה לא מובן מאליו ההזרקות נראות מהמם פשוט, לא מוגזם, טבעי ואנשים שואלים מה עשיתי ואם הייתי בחופש, ואמא שלי בכלל בעננים היא מאוהבת בך!"

אלכס מתל אביב

"Время неумолимо….

И только не говорите мне, что "главное на сколько ты себя чувствуешь"

Не меньше важно как ты выглядишь!

Благодаря невероятному профессионализму, богатому опыту, отличному познанию в области новейших технологий косметологии и чуткому отношению доктора Анны, я решительно заявляю-ВРЕМЯ ОСТАНОВИТЬ ВОЗМОЖНО!!!!!!!!!"